Series
Ratings
191
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Mystic Pop-up BarRated ★ 3.0
Children of NobodyRated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.5

UnnaturalRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Noonas Over FlowersRated ★ 4.0
Queen of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.5
Loving YouRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0

Knowledge Channel eRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0