Movies
Ratings
134

A Taxi DriverRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.5

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
HawkingRated ★ 3.0

MossRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
MontageRated ★ 2.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5