Movies
Ratings
720
He's All ThatRated ★ 3.0
The Adam ProjectRated ★ 3.0
The Royal TreatmentRated ★ 1.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Cyber Hell: Exposing an Internet HorrorRated ★ 3.5
The Weekend AwayRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5

Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The Tinder SwindlerRated ★ 4.0

FluRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 4.0

SinkholeRated ★ 2.0
The Kissing Booth 3Rated ★ 2.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5

MetamorphosisRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0