Movies
Ratings
939
FocusRated ★ 1.5
TenetRated ★ 5.0
The Girl in the Spider's Web: A New Dragon Tattoo StoryRated ★ 2.5
The Lego Movie 2: The Second PartRated ★ 3.0
RebeccaRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 2.5
The PostRated ★ 4.0
Jingle All the WayRated ★ 2.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 2.5
FlubberRated ★ 3.0
Lost in SpaceRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
We're the MillersRated ★ 2.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 2.5
BrooklynRated ★ 3.5

Knives OutRated ★ 4.5
Doctor SleepRated ★ 0.5

MidsommarRated ★ 3.5