Series
Ratings
177

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.0

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Street FoodRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 3.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.5
Yuri or anotherRated ★ 2.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 3.5

Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 4.0
The Boys Season 4Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5