Titles you rated
SoulRated ★ 4.5

ParasiteRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Like CrazyRated ★ 3.5
Once in a SummerRated ★ 3.5
Initiation LoveRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Collateral BeautyRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0

Now You See Me 2Rated ★ 2.5

Extreme JobRated ★ 3.5
One Piece Episode of Luffy: Hand Island AdventureRated ★ 2.5
Baahubali: The BeginningRated ★ 3.5
A Story of YonosukeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 2.0

Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.0