Movies
Ratings
118
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0

AssassinationRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 3.0

MasqueradeRated ★ 3.5

The LoverRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
FatherhoodRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5

MinariRated ★ 3.5
Seven Years in TibetRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 4.0
What the HealthRated ★ 5.0
Our Planet: Behind The ScenesRated ★ 5.0

A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.0

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5