Titles you rated

Love Game in Eastern FantasyRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.0
Refresh ManRated ★ 3.0
도라이버: 잃어버린 나사를 찾아서Rated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0

Skip and LoaferRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
This is Not a Business Expense!Rated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5