Series
Ratings
43
Big Little LiesRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.5
The LoverRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 2.0
IRISRated ★ 3.5