Movies
Ratings
88

Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0

ExitRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0

1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0

Battle RoyaleRated ★ 1.5

200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0

Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
UnknownRated ★ 3.0

Joint Security AreaRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.5

ArahanRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 4.0

Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0