Series
Ratings
18
GoblinRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5

My Love From Another StarRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0

Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0