Movies
Ratings
113
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Lost City of ZRated ★ 4.0

Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.5

Hot Young BloodsRated ★ 2.5

Thread of LiesRated ★ 4.0

My Brilliant LifeRated ★ 2.0

The Con ArtistsRated ★ 1.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0

Wonderful NightmareRated ★ 1.0
Home AloneRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0

HauntersRated ★ 2.0

Castaway on the MoonRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 5.0

Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 1.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0