Series
Ratings
116
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Love on the SpectrumRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Happy ValleyRated ★ 4.5
Happy ValleyRated ★ 4.5

SandglassRated ★ 4.5
BeckhamRated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
Partner GameRated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.0