Movies
Ratings
84

Ode to My FatherRated ★ 5.0
D-WarRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0

Begin AgainRated ★ 2.5

The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0

Scandal MakersRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0

Secretly, GreatlyRated ★ 3.5

Nameless GangsterRated ★ 4.0

A Werewolf BoyRated ★ 3.0

My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0

The Berlin FileRated ★ 4.0