Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
UpgradeRated ★ 4.0

Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0

Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5

Fabricated CityRated ★ 3.0

TunnelRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0

My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
Up for LoveRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0

A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Ways to Live ForeverRated ★ 3.5
5 Flights UpRated ★ 3.0
Nora's WillRated ★ 3.0
The Last Witch HunterRated ★ 3.0
MacbethRated ★ 3.5