Titles you rated

Notting HillRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 3.5
Angel HeartRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Gran TurismoRated ★ 3.5

UnstoppableRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 2.5

Joint Security AreaRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5

The Man Standing NextRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 4.0

Chungking ExpressRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0