Series
Ratings
214
KarmaRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Love ScoutRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0

Family by ChoiceRated ★ 3.5
Good PartnerRated ★ 4.0
The FrogRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
Captivating the KingRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
The MatchmakersRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0

Clean With Passion For NowRated ★ 2.0
The Killing VoteRated ★ 2.5