Movies
Ratings
64

BluebeardRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 2.5

TunnelRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5

BrokenRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0

A Violent ProsecutorRated ★ 3.5

Mood of the DayRated ★ 2.5

The HimalayasRated ★ 3.0

Inside MenRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0

Fatal IntuitionRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5

The ThroneRated ★ 3.5