Movies
Ratings
34

Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 3.0
WhistleblowerRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Wheels on MealsRated ★ 5.0

ShrekRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0

Porco RossoRated ★ 5.0