Movies
Ratings
69

No Other ChoiceRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.5
ElfRated ★ 3.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 2.0

SpencerRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 1.5
Family in the BubbleRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5

A Tale of Two SistersRated ★ 3.0

Three SistersRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5

The First Slam DunkRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5

WonderRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.0