Movies
Ratings
501

Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0

The Man Standing NextRated ★ 2.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0

The World of UsRated ★ 4.5
The PromiseRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5

Concrete UtopiaRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5

Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 3.5

The First Slam DunkRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0