Titles you rated

The Ides of MarchRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.0

Extreme JobRated ★ 5.0
Cheer Up Mr. LeeRated ★ 4.0

Bloody TieRated ★ 4.0

The UnjustRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0

Going by the BookRated ★ 4.0

Castaway on the MoonRated ★ 5.0

ThirstRated ★ 3.5

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0

The Front LineRated ★ 3.5

Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0

ChefRated ★ 4.0

WhiplashRated ★ 4.5
Nineteen Eighty-FourRated ★ 5.0

MotherRated ★ 4.5

Chungking ExpressRated ★ 5.0
Coffee and CigarettesRated ★ 1.0