Series
Ratings
21
Extreme JobRated ★ 3.5

SKY CastleRated ★ 4.5
Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
Banana Actually Season 2Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5

Men on a MissionRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 2.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5