Titles you rated

Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 2.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5

Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
RampageRated ★ 0.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.0

A Violent ProsecutorRated ★ 3.0

Ode to My FatherRated ★ 4.0

Architecture 101Rated ★ 3.0

MasterRated ★ 3.5

The ThievesRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5

The Face ReaderRated ★ 3.0

Secretly, GreatlyRated ★ 2.5

MasqueradeRated ★ 3.5

VeteranRated ★ 3.5

Inside MenRated ★ 4.0