Movies
Ratings
1076
The HoldoversRated ★ 3.5
The 39 StepsRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
No BearsRated ★ 4.5
Two Days, One NightRated ★ 4.5
BorderRated ★ 4.0
Compartment Number 6Rated ★ 3.5

Secret SunshineRated ★ 5.0

Peppermint CandyRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Taipei StoryRated ★ 3.0

Chungking ExpressRated ★ 4.5
Doomsday BookRated ★ 3.0

Little ForestRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 2.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0