Titles you rated
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Evil GeniusRated ★ 4.5
ExplainedRated ★ 5.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 3.5
Political FeverRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
MovingRated ★ 3.5

Be MelodramaticRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0