Series
Ratings
51
Reckless ChallengeRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.0

Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.0
DEATH NOTERated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0