Movies
Ratings
651
Zootopia 2Rated ★ 4.0

Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Hi.5Rated ★ 3.0

The Hidden FaceRated ★ 2.5

My Hero Academia: You're NextRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0

Her Love Boils BathwaterRated ★ 2.5

PilotRated ★ 3.0
F9: The Fast SagaRated ★ 4.0

Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 1.0

Past LivesRated ★ 2.0

A Rainy Day in New YorkRated ★ 1.0