Movies
Ratings
100
KnowingRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5

Architecture 101Rated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5

The ClassicRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.0

Radio StarRated ★ 3.0

The HostRated ★ 2.0