Series
Ratings
143
GoblinRated ★ 5.0
Pro BonoRated ★ 4.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 4.0
Something About 1% (Director's Cut)Rated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
성적을 부탁해: 티처스Rated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Kiss Sixth SenseRated ★ 5.0
Are You Human?Rated ★ 4.5
A Poem A DayRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 5.0
I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.5
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 4.0
Juliet's ManRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0