Series
Ratings
13
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The FrogRated ★ 0.5
Poker FaceRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 1.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
DevsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Comedy RoyaleRated ★ 1.0

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0