Movies
Ratings
70
Skeletons in the ClosetRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0

Confession of MurderRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.0

A Hard DayRated ★ 5.0

The Man from NowhereRated ★ 5.0

Ode to My FatherRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0

SnowpiercerRated ★ 3.0

WhiplashRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Delta BoysRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0