Movies
Ratings
405

A Taxi DriverRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5

ParasiteRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5

TunnelRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 2.5

Extreme JobRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5

The TowerRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.5

SplitRated ★ 1.5

Intimate StrangersRated ★ 3.5

47 Meters DownRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5

On Your Wedding DayRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 3.5

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5