Movies
Ratings
27
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Blood-C The Last DarkRated ★ 0.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 1.0
The Living DeadRated ★ 0.5
Europa ReportRated ★ 1.5
Iesodo 1Rated ★ 0.5

SicarioRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0

WhiplashRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 2.0

ExitRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5

The Terror LiveRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.5