Series
Ratings
54
Narco-SaintsRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Unknown SeoulRated ★ 3.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
DisclaimerRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5