Series
Ratings
408
StrangerRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
NCIS: Los AngelesRated ★ 3.0
NCIS: Los AngelesRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.0
Queen of Mystery Season 2Rated ★ 3.0
NCIS: New OrleansRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
JugglersRated ★ 3.5

Delicious GuysRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
LutherRated ★ 3.5
Queen of MysteryRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Little Witch AcademiaRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0