Series
Ratings
139

Secrets in the LatticeRated ★ 3.5
The First FrostRated ★ 4.0

Hidden LoveRated ★ 4.5
블리치Rated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 4.0

Tokyo RevengersRated ★ 3.0

SKY CastleRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 3.0