Series
Ratings
20
MacGyverRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0

Nodame CantabileRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0

My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0