Series
Ratings
92
SpartacusRated ★ 2.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 2.0

Chainsaw ManRated ★ 4.0
The FrogRated ★ 2.0
IRISRated ★ 3.0
Unknown SeoulRated ★ 3.5

Demon SlayerRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 3.5

Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0