Movies
Ratings
1528
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 1.5
i hate myself :)Rated ★ 3.5
AliceRated ★ 3.5
Anything ElseRated ★ 4.5

Magic in the MoonlightRated ★ 1.0
Coup de ChanceRated ★ 3.5
BabygirlRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The AuditionRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The RosesRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 4.0
SurveilledRated ★ 3.0
Battleship PotemkinRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Lumière!Rated ★ 4.0
1000% Me: Growing Up MixedRated ★ 4.0