Movies
Ratings
498
As Good As It GetsRated ★ 1.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 1.0
Panic RoomRated ★ 1.0

Infernal AffairsRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 1.0
Step BrothersRated ★ 1.5

Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
Captain FantasticRated ★ 2.5
EnemyRated ★ 1.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 2.0
The Edge of SeventeenRated ★ 2.0

Mona Lisa SmileRated ★ 3.0

The Worst Person in the WorldRated ★ 1.5
CloserRated ★ 2.5

Source CodeRated ★ 3.0

SicarioRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.5