Series
Ratings
47
Voice season1Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 4Rated ★ 4.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 3.0
A-TEENRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
Her Private LifeRated ★ 2.0
My Golden KidsRated ★ 5.0

Tokyo RevengersRated ★ 2.0

Men on a MissionRated ★ 0.5
Oh My GhostRated ★ 0.5
Another Miss OhRated ★ 0.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Korean Hostel In SpainRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Yona of the DawnRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0