Series
Ratings
278

MobiusRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Fated HeartsRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Shine on MeRated ★ 3.0
Love's AmbitionRated ★ 3.5
When Destiny Brings the DemonRated ★ 4.0
ResetRated ★ 4.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.0
Be Passionately in LoveRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 2.5

The Prisoner of BeautyRated ★ 5.0
A Dream Within a DreamRated ★ 3.5
Love of the Divine TreeRated ★ 4.0
Youthful GloryRated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 4.5
You Are My SecretRated ★ 3.0