Movies
Ratings
868
Project Hail MaryRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0

No Other ChoiceRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0

BallerinaRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0