Series
Ratings
67
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
ONE: High School HeroesRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0

Reborn RichRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5