Series
Ratings
49
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Tokyo P.D. Keishicho Kouhou 2 KakariRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.0
SpycraftRated ★ 2.5
Plastic MemoriesRated ★ 3.0
Your Turn To KillRated ★ 3.0
Magical Girl Raising ProjectRated ★ 2.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 4.0
DearestRated ★ 3.0
Da Rapper Bites and Becomes a RapperRated ★ 3.0
The JournalistRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 1.0
SPEC: ZeroRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 4.5

Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Invert: Jozuka Hisui ToujoshuRated ★ 4.5
Reibai Tantei Jozuka HisuiRated ★ 4.0
Slow TrainRated ★ 4.0