Titles you rated
KOKUHORated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 4.5
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 5.0

My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0

The ClassicRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5

Nobody KnowsRated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 3.0