Movies
Ratings
242
CloverfieldRated ★ 2.0

Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5

The Yellow SeaRated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0

Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5

Scandal MakersRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 2.5

SplitRated ★ 4.0

TunnelRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5

A Taxi DriverRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0