Series
Ratings
12
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
VigilanteRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0