Titles you rated
A Hundred MemoriesRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Mom's Friend's SonRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 2.0
HierarchyRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 2.0
HappinessRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 2.0
Lovely ComplexRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
ShortpaperRated ★ 3.5
Azuki-chan Season 1Rated ★ 2.5
Flower Ever AfterRated ★ 2.5